In Win Stealth Bomber B2
Welkom bij deze nieuwe Tweakz.be review.
Vandaag nemen we de nieuwe behuizing van In Win onder handen, namelijk de B2 Stealth Bomber.
Over In Win:
IN-WIN Development Inc., an ISO 9001 manufacturer of professional computer chassis, power supplies and digital storage devices, is the leading provider of enclosure solutions to system integrators worldwide. Founded in 1986, IN-WIN provides high quality chassis that conform to all safety regulations, as well as unsurpassed customer service.
Het pakket:
- Schroeven
- Handleiding
- Stickers
- Backplates
Er zijn ook extra stickers bijgeleverd, om zo je B2 aan te passen naar jouw zinnen!

|
Case Size:
|
Mid Tower |
|
Material:
|
Unique Dark Metallic Plastic Panels 0.8mm Japanese Steel |
|
External Drive Bay:
|
5.25" × 4 3.5" × 2 |
|
Internal Drive Bay:
|
3.5" × 5 |
|
Front Ports:
|
eSATA × 2 USB2.0 × 2 IEEE 1394 A (FireWire) HD/AC' 97 Audio |
|
Dimensions ( H × W × D ):
|
17.1" × 9.3" × 20.7" 435mm x 235mm x 525mm |
|
M/B:
|
ATX, mATX |
|
I/O Expansion Slots:
|
7 PCI/AGP Slots |
|
Power Supply:
|
ATX 12V, PSII |
|
Thermal Solution:
|
Smart-3D UniDuctTM 12cm Ceramic Fans at Front & Rear Panels VGA Turbo Cooling System with 8cm Side Ceramic Fan x 2 Support Water-Cooling |
|
Safety:
|
Meets RoHS, CE and FCC Class B Requirement |
|
Security:
|
Padlock loop for padlock |
We ontvingen de B2 Stealth Bomber, in een opvallende doos, hierop stond een gevechtsvliegtuig afgebeeld. Wat ook erg opviel, was dat de doos redelijk zwaar was.
Als we de B2 Stealth Bomber bekijken vanop de zijkant zien we de opvallende W-vorm van de zijkant. Deze zorgt ervoor dat de kast uitstekende ventilatie heeft. Ook merken we onmiddelijk de rode stickers op die op de kast geplakt zijn. Later meer hierover.

Als we naar de rechterkant kijken van het linkerzijpaneel, zien we dit staan. We laten jullie nog even raden naar wat dit allemaal betekent, maar jullie zullen het straks wel zien.

De zijpanelen kunnen makelijk geopend worden door middel van plastieken "knoppen". Deze zijn op het zicht wel zeer handig, maar de vraag hierover is, hoe lang ze effectief meegaan.


Op de volgende foto kan je de achterkant bekijken van de B2. Zoals je ziet is een standaard I/O bracket bijgeleverd. De achterkant is ook voorzien van een fluo-gele 120mm-ventilator. Wat ook opvalt aan de B2, is dat er nog geen explansieslotenbeschermingen zijn. Deze zitten in het tool-zakje bijgeleverd. Ook is er de mogelijkheid om via de twee gaten aan de bovenkant waterkoeling te laten lopen. Indien je dat wil, kan je hier ook de zijpanelen vastschroeven

Hieronder nog eens tonen dat er nog geen expansieslotenbeschermingen zijn:

De rechterkant van de B2 is zeer mooi en strak afgewerkt, en is ook voorzien van de makkelijke plastic knoppen.

Op het front-paneel zien we drie knoppen en 1 LED. We hebben de Door-open-knop, de Power-knop en goed verborgen de Reset knop. Deze zit naast de Harddrive activity LED. Wat ik wel jammer vind is dat de reset-knop zeer moeilijk in te drukken is, en enkel kan ingedrukt worden mbv bv een balpen of een ander dun voorwerp.

Op de zijkant van de B2 vinden we het connectie-paneel. Deze is voorzien van een microfoon- en hoofdtelefoon aansluiting. 2x USB 2.0, 1x Firewire en 2x e-Sata. Wat mij dus verbaasde waren de twee e-Sata aansluitingen. De B2 is duidelijk voorzien op de toekomst.

Nu komt dus het speciaalste van deze B2 Stealth bomber behuizing, namelijk het front panel. Deze kan zowel manueel, als automatisch bewegen! Net als een echte Stealth Bomber dus! Dit heb ik nog nooit eerder in een behuizing gezien, en dit is echt een groot pluspunt van deze behuizing! Deze maakt wel wat lawaai, en als demonstratie kan je het YouTube filmpje bekijken.

Nadat we de indrukwekkende buitenkant van de B2 hebben bestudeerd, komen we aan bij de binnenkant. Eerst en vooral even een foto van het linker-zijpaneel. Deze is voorzien van een Air-tunnel, die voor een nog betere CPU-koeling zorgt. Deze kan ook gedemonteerd worden, en er kan een ventilator in de plaats worden gemonteerd.
Als we dan kijken naar de binnenkant van de B2, merken we eerst en vooral al het fluomateriaal op. Koeling is zeer belangrijk bij een prestatie kast, en dat hebben ze bij In Win zeer goed verstaan! Ze hebben een speciaal bracket gemaakt die voorzien is van twee 80mm ventilatoren
Die bracket kan makkelijk platgelegd worden, om zo makkelijker hardware te kunnen plaatsen. Zoals je ook kan opmerken is deze behuizing tool-free gebouwd.
De achterste 120mm-ventilator zit in een ventilatorhouder en kan dus makkelijk vervangen en uitgehaald worden.
De expansiesloten zijn ook tool-free, en dat is zeer makkelijk bij het installeren van grafische kaarten ed.
Niet alleen de expansiesloten zijn tool-free, ook de hardeschijven, dvd-schrijvers, floppy's zijn allemaal tool-free. Deze kunnen geplaatst worden met behulp van de volgende onderdelen
Als we dan even de voorkant van de B2 eraf nemen, krijgen we het volgende beeld
Vooraan zit er ook een 120mm-ventilator die ervoor zorgt dat de hardeschijven ook lekker fris blijven. deze is tevens ook voorzien van een stoffilter.

Conclusie:
In Win heeft hier weer een prachtproduct afgeleverd. De B2 Stealth Bomber is zeer stil, en heeft deze zo speciale functie, het frontpaneel die automatisch opengaat. Dit is echt magisch en ook tot voorheen ongezien. De knop is ook touch-sensitive, en hoef je dus niet in te drukken, dit voorkomt dat je kast per ongeluk opengaat. De automatische opening is misschien soms wel wat irritant dankzij het geluid die het motortje produceerd. De B2 is wel redelijk zwaar wat een klein beetje jammer is. Hij heeft een zeer strak design en is gebaseerd op de gevechtsvliegtuigen van het leger.
Pro's:
- Frontpaneel!
- Stil
- Stickers
- StrakContra's:
- Zwaar
De In Win B2 Stealth Bomber ontvangt hierbij een 8.5/10 en een SUPER HOT award!




del.icio.us
Digg
Facebook 

Reacties (0 geplaatst):