Home | Reviews | Gadgets | Command & Conquer Red Alert 3

Command & Conquer Red Alert 3

image

RTS op z’n best

 

 

 

Als Red Alert 3 ons één ding wil leren, buiten dat oorlogvoeren met bepantserde dolfijnen best geinig is, is het dat we niet met het verleden mogen kloten, want dat kan verschrikkelijke gevolgen hebben.

 

 

Bij Tweakz.be kregen we de Xbox360 versie toegestuurd.
De review gebeurde zowel op Xbox360 als op PC.

 

 




Het spel valt al direct met de deur in huis.

De Russen - ik wil nu niet racistisch klinken maar wie anders? – hebben het tijdcontinuüm in de soep laten draaien door Einstein uit te wissen.
Terug in hun eigen tijd zien ze dat er iets ernstig veranderd is, door het uitwissen van Einstein is de atoombom nooit uitgevonden (of dit nu een positief of negatief gegeven is ben ik nog niet uit).
Hierdoor zijn ook de machtsverhoudingen op onze aardkloot serieus veranderd.

De Alliantie (Alliance) is in de verdediging gedrukt en er is nog een derde macht opgestaan: The Empire of The Rising Sun, of in het normaal Nederlands: Japan.



 

 

De facties:

 

Net zoals in C&C: Generals heb je ook in Red Alert 3 ineens drie verschillende facties die duidelijk van elkaar verschillen.
De Russen zijn goedkoop, traag en een beetje stom (wat waarschijnlijk wel al duidelijk was uit het feit dat de Einstein hebben doen verdwijnen).
De Jappen zijn snel, geavanceerd en sterk en de Alliance hangt er zo wat tussen en probeert voor vrede te zorgen.
Deze eigenschapen vind je duidelijk terug in hun eenheden.

 



Toevoegen aan: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg | Add to Facebook Facebook | |

Reacties (0 geplaatst):

View thread
  • email Email naar een vriend
  • print Print versie
  • Plain text Alleen tekst
Geen tags voor dit artikel
5.00